Plakaty roślinne

Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie, bliskich lub dalekich? Odkryj magiczny świat plakatów roślinnych, stworzonych z pasją, dbałością o każdy detal i miłością do natury.

Unikatowe wzory malowane akwarelą i ołówkiem emanują naturalnym urokiem i głębokimi barwami. Drukowane na wysokiej jakości ekologicznym papierze z recyklingu w zaprzyjaźnionej drukarni paperstick, nasze plakaty to nie tylko ozdoba, ale i wyraz troski o środowisko.

Odkryj harmonię i spokój roślinnych motywów. Wybierz spośród bogatej kolekcji plakatów: Rośliny Mocy, Barwy Natury.

Plakaty roślinne to nie tylko piękna dekoracja, ale również źródło inspiracji i motywacji. Niech staną się symbolem celebracji codzienności, zaproszeniem do dbania o siebie i otaczający świat.

Zainwestuj w siebie i bliskich.
Plakat roślinny to idealny sposób na wyrażenie troski, wdzięczności, miłości, czy zasianie intencji zmiany lub właśnie stałości.

Wybierz plakaty roślinne i wprowadź do swojego życia odrobinę natury w najpiękniejszej formie sztuki.

Otocz się pięknem naturalnych obrazów

Rośliny Mocy

Rośliny mocy to coś więcej niż zwykły plakat. To intencje zamknięte w sporządzanych z miłością portretach roślin, dobierane z uważnością kolory akwarelowego tła i dopasowany ekologiczny papier.
Wszystko, co tworzy obraz ma dla mnie znaczenie.

Zapraszam Cię do współtworzenia znaczenia. Podążaj za moimi opowieściami, ale dopowiedz i własne historie, przyjmij ode mnie najlepsze intencje, a potem dodaj coś od siebie.

Poznaję kolejne gatunki roślin, większość z przedstawianych w serii plakatów stosuję na co dzień, wszystkie kocham.

Do każdego zamówienia dodaję list z opisem rośliny, gdzie pokrótce opisuję jej właściwości, moje inspiracje i dobór koloru. Każdy obraz i plakat starannie pakuję dla Ciebie używając w większości materiałów z drugiego obiegu, ale dbając, by wszystko pięknie wyglądało – w tym procesie dbałość o każdy szczegół jest dla mnie ważna.

Zobacz, która roślina, kolor czy intencja do Ciebie przemówi. Wybierz roślinny obraz dla siebie, lub podaruj bliskim wyjątkowy prezent – na urodziny, ślub, bez okazji.

Barwy Natury

Seria Barwy Natury to zbiór oryginalnych, rzemieślniczych obrazów abstrakcyjnych malowanych naturalnymi farbami z roślin. W kolekcji znajdziecie abstrakcje malowane awokado, nawłocią, pokrzywą, tują, burakiem z dodatkiem tuszu.

Każdy obraz opatrzyłam słowem, któremu możesz dać się prowadzić.

Abstrakcyjne formy obrazów roślinnych skłaniają do refleksji, „dotykają duszy”. Pozwól sobie ich doświadczyć, odczytać na własny sposób…

Wybierając obraz malowany roślinnym barwnikiem wybierasz Wytwór zrodzony z fascynacji naturą, miłości i uważności. Zabierasz naturę do domu, do najbliższego otoczenia, to daje spokój i odpoczynek.

Wykorzystaj moc ukrytą w roślinnych plakatach do zasiania intencji, do pozostania w dobrym lub zmiany na lepsze.
Niech siła abstrakcyjnych obrazów wzmocni Cię i da pretekst do podążania za ukrytymi pragnieniami.

Zadbaj o siebie, okaż sobie czułość albo po prostu ozdób ważną dla Ciebie przestrzeń. Naturalny obraz roślinny pięknie wkomponuje się w każde wnętrze.

Dobierz odpowiednią roślinę, intencję, przesłanie i podaruj plakat (i intencję) ważnej osobie. Na ślub, na urodziny, na dzień matki, bez okazji.

Shopping Cart