twórcza ścieżka

wszystkie zdjęcia autorstwa Natalii Bogusz

Pragniesz twórczego życia?

Świeżości i lekkości wyrażania siebie (na kartce, w dźwięku, kolorze, w czułym oddechu, geście, słowie…)?

Zapraszam Cię na Twoją Twórczą Ścieżkę!

Twórcza Moc jest już w Tobie, czeka, a ja pomogę Ci do niej dotrzeć, nie magicznymi sztuczkami, a wieloletnim doświadczeniem, łagodnością i regularnością. Tak abyś zawsze mógł/a na nią wracać, a może nawet iść dalej….

Twórcza Ścieżka to

cykl 4 indywidualnych spotkań (Sianie Ziarna, Ukorzenianie, Rozkwit , Owoce), podczas których odkryjesz drzemiące w Tobie Twórcze Moce. Sięgniesz po nie na tyle, na ile zechcesz, w ciekawości i łagodności, z moim wsparciem i doświadczeniem pracy z setkami osób – od 7 lat prowadzę regularnie zajęcia plastyczne, Kółko Plastyczne dla dorosłych i warsztaty zewnętrzne dla grup m.in. w ramach integracji zespołów. Pomagam w otwieraniu się na twórczość

Tak, ty też możesz malować

rysować, wyklejać, tworzyć, wyrażać się z lekkością na wiele sposobów. Techniki plastyczne, które poznasz w trakcie zajęć będziesz mógł/mogła dopasować do siebie. Do tego, co w Tobie prawdziwe.

Zadbamy o nasze ciała i, w relaksie, będziemy malować tak, jakby nikt nie patrzył, w zaciszu własnego domu, bez ocen, porównań, oczekiwań…

Twórcze życie to życie bogate, barwne, kwitnące.

Różne obszary kreacji łączą się ze sobą i wzajemnie na siebie wpływając. Droga ze mną będzie holistyczna.

Z doświadczenia własnego i setek osób z którymi pracowałam wiem, że twórcze wyrażanie siebie jedną z technik daje nam stopniowo możliwość sięgania po inne.

Swobodna twórczość plastyczna ułatwiła mi swobodę w tańcu, a akceptacja ciała przyniosła swobodę doboru barw.

Nie będziemy więc zamykać się do jednej formy przekazu czy techniki

Na każdym ze spotkań zaopiekujemy się trzema obszarami naszego bycia:

CIAŁO – obejmiemy je, przytulimy oddechem, damy sobie odpocząć w przyjemnych asanach (pozycje ciała w jodze), poruszymy subtelne przepływy energii w nas, budząc witalność, ciekawość i swobodę.

UMYSŁ – w rozmowie zajrzymy w projekcje i schematy jakimi karmisz Artystę w sobie (bo masz Artystę w sobie), może któreś przekierujemy na inne tory, by Cię wzmacniały a nie blokowały? będziemy flirtować z umysłem by w przestrzeni miłości “dogadać się z nim” i spokojnie tworzyć.

DUCH – dotrzemy do niego poprzez ciało, kolory, kształty, ruch ręki trzymającej pędzel, rozmiłowanie w barwach, zapachach. Twoje, rysunki będą tymi płynącymi z wnętrza Ciebie, z ducha, z brzucha, z serca.

I spokojnie!

Niczego nie musisz umieć, przygotowywać, znać wcześniej. Na naszą sesję jogi wystarczy mata/kocyk, czasem poduszka, wygodne ubranie. A plastyka? Wyślę do Ciebie Twórcze Pudełko a w nim narzędzia, kolory, materiały, a nawet nieco zapachu i smaku….

W cenie:

• Cztery spotkania 1:1 : Sianie Ziarna, Ukorzenianie, Rozkwit , Owoce (4×1,5 godziny, online).

• Twórcze Pudełko pełne profesjonalnych i wysokiej jakości przyborów plastycznych, materiałów do działania różnymi technikami (akwarele, akryle, pastele tłuste i suche, węgle), specjalistyczne pędzle, zapas papierów do różnych technik (format A4), a nawet nieco smaku i zapachu.

• Cztery plastyczne, inspirujące tematy główne.

• Cztery praktyki artystyczne, które wesprą Cię w twórczej codzienności.

• Autorski zestaw praktyk dla ciała i ducha – asany i pranajamy, delikatna joga inspirowana technikami jogi Shivanandy, Ashtanga jogi i jogi Kundalini, które od lat mi towarzyszą.

Podczas cyklu wykonasz cztery prace plastyczne, które zostaną z Tobą, wspólnie przyjrzymy się Twoim skłonnościom Twórczym, temu co jest Twoje a co nie, co Ci służy, za czym warto podążać.

Zyskasz narzędzia (plastyczne, energetyczne, pracy z ciałem i umysłem), które dalej będą Cię prowadzić. Na Twojej Twórczej Ścieżce

Cztery spotkania w dogodnych dla Ciebie terminach

Dołącz jeśli pragniesz:

• swobody twórczej,
• odkrycia swojego stylu, tego co lubisz i jak lubisz tworzyć,
• poznać sylwetki i prace niezwykłych artystów (m.in. ich pracami będziemy się inspirować i je przetwarzać),
• skompletować swój warsztat plastyczny, ale nie wiesz od czego zacząć – otrzymasz Twórcze Pudełko z materiałami plastycznymi ode mnie (które wystarczą Ci na dłużej niż nasze 4 spotkania),
• przyjrzeć się i transformować blokady i schematy w twórczości,
• poznać techniki medytacji, świadomego oddechu, relaksu dla ciała,
• czasu dla Ciebie, relaksu i spokoju <3

O mnie

• Od 7 lat prowadzę Kółko Plastyczne dla dorosłych, wierzę, że każdy może tworzyć.
• Wybrałam dla siebie życie twórcze, po swojemu i do tego chcę inspirować.
• Prowadzę pracownię Wytwory, projektuję symbole, ilustracje i autorskie plakaty z serii Rośliny Mocy.
• Kocham naturę i proste życie, zbieram rośliny, karmię się nimi i inspiruję w mojej twórczości. Mieszkam na wsi, otaczam się spokojem, jestem spokojem.
• W życiu dbam o piękno codzienności, cieszę się momentami, spotkaniami, blaskiem słońca odbijającym się na ścianie, smakiem jaglanki o poranku, lotem świetlików w czerwcu i uśmiechem psa Kosmosa.
• Od około 8 lat praktykuję jogę. Bliska jest mi filozofia jogi Shivananda i Ashtanga jogi, w 2023 ukończyłam 1 stopień kursu nauczycielskiego jogi kundalini i bioenergetyki u Katarzyny Szymańskiej – Jogiszy. Podstawami tych praktyk będę także dzielić się z Wami.

nie wiesz jak się umówić? napisz do mnie!

Shopping Cart