Warsztaty plastyczne

Każdy z nas ma w sobie nieograniczone pokłady kreatywności, czekające tylko na odkrycie i rozwój.

I każdemu z nas tworzenie może pomóc zrelaksować się i rozluźnić, inaczej spojrzeć na siebie i innych, przepracować trudne emocje, czy po prostu wzbudzić kreatywne moce ujawniające się nie tylko w trakcie tworzenia artystycznego, ale i przy codziennych i zawodowych wyzwaniach. Tak, kreatywność ujawnia się na wielu poziomach!

Wierząc w to wszystko od wielu lat tworzę przestrzeń, gdzie każdy, niezależnie od umiejętności, doświadczenia i zawodu, może rozbudzić w sobie kreatywność, swobodę i radość tworzenia, podarować sobie spokój i oddech w za szybkiej codzienności.

I tak Ty też możesz tworzyć, rysować, malować, bazgrać, wyklejać nie dla efektu, nie dla oceny, ale dlatego, bo to bardzo przyjemne zajęcie.

Zadbaj o siebie i zapisz się na warsztaty plastyczne!

Moja działalność warsztatowa występuje w trzech odsłonach:
• grupowych zajęciach plastycznych organizowanych w Krakowie pod nazwą Kółko Plastyczne dla Dorosłych,
• warsztatach Indywidualnych w ramach Twórczej Ścieżki oraz
warsztatach plastycznych dla Firm.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sztuką, czy jesteś doświadczonym artystą, znajdziesz u mnie coś dla siebie!

W ramach Kółka Plastycznego zapewniam temat, inspirującą atmosferę, herbatę i muzykę. Dzielimy się pomysłami, uczymy od siebie nawzajem, wspólnie rozwijamy umiejętności plastyczne, rozmawiamy i po prostu razem bierzemy oddech po tygodniu w pracy. Kółko to wspólne inspirowanie, odczuwanie, relaks. Na koniec semestru urządzam wernisaż to okazja do podzielenia się Twoją twórczością z innymi, do przyjrzenia się pracom innych uczestników i podsumowania pół roku twórczego fermentu.

Warsztaty Indywidualne w ramach Twórczej Ścieżki proponuję osobom preferującym rozbudzać moce twórcze w samotności. Tutaj nie tylko tworzymy prace plastyczne, ale także uczymy się oddychać, relaksować, znajdować dla siebie przestrzeń w zgiełku codzienności. Z pomocą przychodzą tutaj techniki oddechowe i joga.

Dla firm proponuję specjalnie dostosowane warsztaty plastyczne, które nie tylko zintegrują zespół, ale także rozwiną kreatywność i umiejętności współpracy. Moje zajęcia są dynamiczne, interaktywne i dostosowane do Waszych potrzeb.

Zapraszam do zapoznania się z moją pełną ofertą i dołączenia do mojej kreatywnej społeczności już dziś!

A tutaj możesz zobaczyć moje prace.

Kółko Plastyczne dla Dorosłych

Nie wierzę w talenty i oceny, wierzę w regularną i swobodną twórczość.
Wierzę w kreatywną twórczą moc w nas.

Twórcza grupa jest otwarta na Ciebie, niezależnie czy sięgniesz po kredki po raz pierwszy od przedszkola, czy sztuki wizualne to Twoja codzienność. Tu dzieje się twórczy ferment!

Chodź, zasiądź przy wspólnym stole, napij się herbaty z ziół, które zebrałam ostatniego lata i maluj jakby nikt nie patrzył.

• Od 6,5 lat tworzę przestrzeń twórczego uzdrowienia i rozwoju. Otwieram pracownię, wyjmuję kredki, farby i inne materiały, podrzucam temat, i zawsze (zawsze!) mam ciepły napar, kojącą i inspirującą muzykę wszystko to, by było ciut łatwiej.
• Nie oceniam, niczego nie narzucam, a raczej zachwycam się jakież to niesamowitości powstają z tych „nieumiejętnych rąk”.

Naprawdę uwielbiam obserwować, być świadkiem tych procesów, momentów przejścia od strachu do coraz pewniejszego stąpania po twórczej ścieżce.

Zapraszam na zajęcia:
• tych którzy nie malowali od lat, twórcze dusze, które pragną regularności i moich kółkowiczów od lat wszyscy możecie spotkać się w jednej grupie, by dzielić się twórczym fermentem,
• tych, którzy ciekawi są siebie i tego, co może się pojawić jeśli damy sobie chwilę spokoju, oddechu, uważności każde zajęcia zaczynam króciutką medytacją, wspólną chwilą oddechu by osadzić się w bezpiecznej, twórczej przestrzeni.
• niezależnie od ilości twórczych doświadczeń staram się o indywidualne podejście dla każdej osoby w grupie
• różny poziom, rodzaj i ilość doświadczenia, wiek, płeć daje to kalejdoskop inspiracji i możliwości, ciepła i wzajemnego wzmocnienia.

Wszelkie materiały znajdziesz na stole (lub w pudełku, jeśli zdecydujesz się na opcję domową). Na każdych zajęciach usłysz temat, będziesz za nim dowolnie podążać, a ja w razie potrzeby pomogę Ci z nowymi wyzwaniami

maluj jakby nikt nie patrzył

Twórcza Ścieżka

Twórcza Ścieżka to autorski cykl 4 indywidualnych spotkań (Sianie Ziarna, Ukorzenianie, Rozkwit , Owoce) w duchu rozwoju holistycznego.
Będziemy nie tylko tworzyć i budzić plastyczne moce, ale także oddychać, relaksować się, medytować i praktykować razem leniwą jogę. Twórczość może wzrastać tylko w atmosferze swobody i zadowolenia z życia i to wszystko postaramy się razem dosięgnąć.

Sięgniesz po wszystko na tyle, na ile zechcesz, w ciekawości i łagodności, z moim wsparciem i doświadczeniem pracy z setkami osób.

Przeczytaj więcej o Twórczej Ścieżce

Warsztaty dla firm

Oferta Kółka Plastycznego dla firm, autorskich zajęć realizowanych w Twoim biurze, w innym wspólnie wybranym miejscu lub online, to świetny sposób na zintegrowanie zespołu, zbudowanie silnych relacji opartych na współodczuwaniu i współtworzeniu.

Podczas zajęć uczestnicy oddają się swobodnej, relaksującej twórczości. Pod moim okiem poznają profesjonalne narzędzia plastyczne i wybranych artystów.

Po krótkim zapoznaniu z technikami, każdy wykonuje swoją pracę: dowolną interpretację przedstawionego tematu.

Praca na wysokiej jakości materiałach, w atmosferze spokoju i akceptacji, bez porównań i ocen pozwala osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty – nawet na pierwszych zajęciach!

W zajęciach mogą uczestniczyć osoby o różnych poziomie doświaczenia i umiejętności, w różnym wieku – pracując razem, inspirują się i patrzą na stawiane zadania szerzej.

Warsztaty mają zarówno charakter indywidualnego, jak i grupowego procesu. Wspieram każdego, by mógł rozwijać umiejętności. Równoczesne wchodzenie w twórczy proces zacieśnia więzi w grupie, integruje pracowników, buduje zgrany zespół.

Korzyści:

• pobudzenie kreatywnego, otwartego myślenia, przełamanie twórczych blokad,
• poszukiwanie nowych rozwiązań,
• zapoznanie, integracja pracowników i pogłębienie więzi w grupie
• ciekawie spędzony czas, bez ocen i porównań
• poznanie nowych technik malarskich i rysunkowych
• indywidualny rozwój twórczy
pamiątka z zajęć: ciekawe prace
• poznanie sposobu na rozładowanie stresu spokój i relaks

Przeczytaj więcej tutaj.

Masz pytania?
Napisz do mniue

Shopping Cart